4* luxusný Alexandra beach  spa resort/ Potos

Alexandra beach sa nachádza v okrajopvej časti mestečka  Potos.. Je to neuveriteľné miesto pre rodinnú dovolenku na smaragdovej pláži, s panoramatickým výhľadom na Egejské more, mnohými farebnými západmi slnka a osviežujúcim vánkom. Thassos, historický ostrov Egejského mora s bohatou históriou, vás zavedie na cestu na jeho pobrežie a do hôr s malebnými dedinami. Zaujme vás svojimi delikatesami. Vyzýva cestujúcich, aby navštívili horské dediny a nahliadli do jednoduchého života obyvateľov a úžasnej krajiny rozmanitej a autentickej gréckej prírody.

V hoteli je k dispozícii: WiFi zdarma v celom rezorte, reštaurácia, taverna na pláži, hlavný bar, plážový bar, pool-bar, bazén, bazén pre deti, plážové lehátka zdarma, mini club pre deti, detské ihrisko, babysitting (deti 4 – 12 rokov), minimarket, biliard, strážené parkovisko, lekárska starostlivosť po celých 24 hodín, posilňovňa, masážne centrum, vodné športy, animačné programy, plážový volejbal, basketbal, 3 tenisové kurty, 2 mini futbalové ihriská, mini golf, kultúrne podujatia, wellnes oáza.

Wellness a kúpeľné centrum v Alexandra Beach

Plne vyškolený a ochotný personál vás privíta a predstaví vám spôsob života, ktorý zahŕňa harmonické spolunažívanie mysle a tela. Jemné zvuky a sladké vône dodávajú tejto tajomnej ceste regenerácie a krásy rovnováhu a pohodu.

-oddych s úžasným výhľadom na more
– Rímska a fínska sauna
– Parný kúpeľ a výrivka
– Vodný raj – stimulácia dotykov, čuchov, zraku, zmyslov
– Ošetrenie Nuvola
– Rôzne typy masáží
– Ošetrenie tváre
– Manikúra – pedikúra
– Ponuka širokého sortimentu značkových kúpeľných výrobkov
– Fitness centrum
– Tematické akcie

alexandra-beach-04

Relaxujte pri bazénoch

Krištáľovo čistá azúrová voda a borovica, ktoré obklopujú pláž, vás tam budú držať na mnoho hodín. Keď sa ortuť priblíži k hornej časti teplomeru, výber medzi bazénami alebo chladným objatím našej pláže je vecou osobnej preferencie.

Náš hlavný bazén s vonkajšou vírivkou, špeciálne navrhnutý pre deti, ponúka výhľad na Egejské more a je obklopený tienenými palmami. Druhý bazén prikazuje pokojnejší a žiadanejší roh. Zaistili sme, že pláž, ktorú máte k dispozícii, je rovnako prístupná ako naše bazény a že bazény sú rovnako čisté ako more

Stravovanie a bary

Jedlá, ktoré vytvoril náš šéfkuchár, sú založené na stredomorskej tradícii a prekvapia vás neočakávanou kombináciou ingrediencií, použitím kvalitného olivového oleja Thassos a rôznych bylín tohto požehnaného miesta. V hlavnej reštaurácii Elia si môžete pochutnať na raňajkách alebo večeri pri bazéne s výhľadom na more. Hostinec Thalassa zaplavený slnkom a morom je pripravený vás sprevádzať výletom chutí a vôní.

Denne podávame čerstvé ryby a jedinečné jedlá Thassos, ktoré sa snažia predstaviť nášho hosťa nášmu postoju rafinovanej gréckej kuchyne. Detské menu je pripravené každý deň a ak máte špeciálne stravovacie požiadavky, naša kuchyňa je pripravená vám slúžiť.

 

Náš tip:

Ideálna dovolenka pre tých, ktorí majú radi luxus, kľud a relax

Kalkulacia na vyžiadanie info@saffari.sk

OBJEDNAŤ FIRST MINUTE THASSOS 2024

Počas celej sezóny platí vernostná zľava pre verných klientov CK Saffari -15 %
– pre destinácie Thassos2023 – leteckou dopravou
Počas celej sezóny platí vernostná zľava pre verných klientov CK Saffari -10 %
– pre destinácie Thassos2023 – individuálnou dopravou.

POISTENIE EURÓPSKA CESTOVNÁ POISŤOVŇA

2 Replies to “ALEXANDRA BEACH resort spa 4* – Potos”

  1. Dobry den, vedeli by ste mi prosim poslat cenovu ponuku na ubytovanie 4 dospeli a 2 deti (13 a 2) v dvoch izbach so stravou v juli na 1 tyzden, vratane vsetkych poplatkou.
    Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *