CK SAFFARI /od roku 1991/ je jediná CK na Slovensku, ktorá ponúka destináciu ostrov #THASSOS od roku 1993 letecky – charterovou dopravou nepretržite. Na Thassose sme doma a naši klienti to vedia oceniť.

 CESTUJETE S NAMI UŽ 33 ROKOV ! ĎAKUJEME

Špecializujeme sa na ostrov Thassos od roku 1993 a pribúda čoraz viac našich klientov, ktorí sa z „turistov“ menia na „domorodcov“ a navštevujú ostrov už po niekoľkokrát. CK Saffari je cestovná kancelária s kompletnými outgoingovými, incomingovými službami. Ponúka vám všetky prednosti cestovnej kancelárie, ktorá pozná želania svojich klientov a pristupuje k nim flexibilným a osobným spôsobom, ponúkajúc od tradičných až po komplexné služby cestovného ruchu od roku 1991.

Vzhľadom na mnohoročné skúsenosti sa prikláňame k „SLOW“ turizmu. Ide nám o spomalenie tempa, ako aj v cestovnom ruchu, tak aj kladieme dôraz na znovu objavovanie seba samého. Hlbšie skúsenosti, lepšie kultúrne porozumenie a spoznávanie. „Slow cestovný ruch“ je prístup k cestovaniu. Je to spojenie miestnej kultúry, tradičnej gastronómie a hudby. Myšlienka cestovania má za cieľ vzdelávať, má mať emocionálny dopad „teraz a v budúcnosti“, pričom má zostať udržateľný pre miestne komunity a životné prostredie. Pri realizácii vašich predstáv a želaní sme vám radi k dispozícií.

Viac na info@saffari.sk

NAŠE MOTTO:

NÁVRAT K MORU,NÁVRAT K ĽUĎOM, NÁVRAT K SEBE, NÁVRAT TAM, KAM PATRÍTE.

  ck-saffari-02  

Registrácia na zasielanie NEWSLETTER A PONUKY LAST MINUTE 

Všeobecné podmienky účasti na zájazde

Informácie o spracúvaní osobných údajov

 Doprava a dôležité informácie 

OBJEDNÁVKA THASSOS 2024

POISTENIE EURÓPSKA CESTOVNÁ POISŤOVŇA

Poistenie insolventnosti v  ECP link pre CK Saffari

RECENZIE

 

Dokumenty na stiahnutie: 

Informovany_suhlas_zakonneho_zsatupcu_dietata_do_15_rokov_v_anglickom_jazyku

Informovany_suhlas_zakonneho_zsatupcu_dietata_do_15_rokov_v_slovenskom_jazyku

Potvrdenie_osetrujuceho_lekara_o_sposobilosti_ucasti_na_leteckej_preprave_MEDIF

Zakon_o_zajazdoch_ZZ_2018_170_20200529

MEDIF_formular 

Prepravne podmienky Smartwings