ck-saffari-01

CK SAFFARI je jediná CK na Slovensku, ktorá ponúka destináciu ostrov #THASSOS od roku 1993 letecky – charterovou dopravou nepretržite. Na Thassose sme doma a naši klienti to vedia oceniť
 CESTUJETE S NAMI NA THASSOS UŽ 27 ROKOV ! … ĎAKUJEME
Špecializujeme sa na ostrov #Thassos od roku 1993 a pribúda čoraz viac našich klientov, ktorí sa z „turistov“ menia na „domorodcov“ a navštevujú ostrov už po niekoľkýkrát. 
#Saffari je cestovná kancelária s kompletnými outgoingovými, incomingovými službami, ponúka Vám všetky prednosti cestovnej kancelárie, ktorá pozná želania svojich klientov a pristupuje k nim flexibilným a osobným spôsobom, ponúkajúc od tradičných až po komplexné služby cestovného ruch  od roku 1991. 
Vzhľadom na mnohoročné skúsenosti sa prikláňame k “SLOW” turizmu. Jedná sa o spomalenie tempa v cestovnom ruchu a záruku znovuobjavovania seba samého. To je synonymom pre hlbšie skúsenosti, lepšie kultúrne porozumenie a poznanie. Slow cestovný ruch znamená prechod tempom, ktoré umožňuje znovuobjavenie.  Na nasledovných stránkach Vám predkladáme naše produkty v ktorých nájdete návrhy programov ponúkajúcich možnosti na „objavovanie“. Pri realizácii Vašich predstáv a želaní sme Vám radi k dispozícii. 
Pre firmy: Vieme, aké je v obchodnom živote dôležité zanechať dobrý dojem a príjemný pocit po absolvovaní firemnej akcie.
Darujte partnerom nevšedný zážitok, ktorý Vašu firmu odlíši od konkurencie!
Viac na info@saffari.sk
NAŠE MOTTO:
NÁVRAT K MORU,NÁVRAT K ĽUĎOM, NÁVRAT K SEBE, NÁVRAT TAM, KAM PATRÍTE.

ck-saffari-02

Registrácia na zasielanie NEWSLETTER A PONUKY LAST MINUTE 

Všeobecné podmienky účasti na zájazde

Informácie o spracúvaní osobných údajov

 Doprava a dôležité informácie 

OBJEDNÁVKA THASSOS 2021