Exotická krása Egejského mora Vathi Cove Luxury Resort & Spa 5*

Na piesočnatej, bielej pláži s tyrkysovou, krištáľovo čistou vodou, dostatočne blízko na to, aby ste počuli šum vĺn, je Vathi Cove Luxury Resort & Spa rafinovanou estetickou oázou. Absolútne súkromie a vysokokvalitné služby spájajú prvotriedny zážitok z voľného času v kozmopolitnom a romantickom prostredí. Nájdete tu 30 luxusných izieb a apartmánov, kúpele, kvalitnú reštauráciu s úchvatným výhľadom na nekonečné modré more, lounge bar pri západe slnka s jedinečným prostredím a celodennú reštauráciu s barom pri bazéne, kde si môžete vychutnať naše služby, pri ležaní na pohodlných ležadlách okolo bazéna a na pláži.

30 luxusných izieb a apartmánov, romantický únik

Izby majú manželskú posteľ King /pohodlné matrace Simmons/. Tieto izby s úžasným relaxačným výhľadom na Egejské more ponúkajú všetok komfort a služby, ako aj veľký kútik na sedenie a balkón s pohodlným nábytkom. Mramorová kúpeľňa s dažďovou sprchou a výhľadom na more. Vybavenie sa líši od typu izby: privátny bazén, jaccuzzy, výhľad na more, výhľad na les.

Prémiové destiláty, originálne koktaily a jedinečný výber vín z hotelovej pivnice sprevádzajú nezabudnuteľnú večeru v hotelovej romantickej reštaurácii Veranda, ktorá ponúka úžasný výhľad na Egejské more. Nezabudnuteľný kulinársky zážitok sa začína lahodnými raňajkami, ktoré sa podávajú v Azur. Barová reštaurácia s úžasným výhľadom na Egejské more. Chutné kreácie pripravené z kvalitných surovín, ktoré tvoria menu našej stredomorskej fusion kuchyne. Plažové reštauracie majú osviežujúcu a relaxačnú oázu s úžasnými kokteilami a chutnou kuchyňou, ktorá sa podáva buď v bare, alebo priamo na vašom pohodlnom lehátku priamo pri vlnách.

Strava je formou polpenzie / raňajky, večere/ alebo a la carte.

 

Tento nový rezort sa nachádza na východnej strane ostrova na jednej s mramorových pláží. Hlavne je mesto Thassos je vzdialene 10km.

Ceny sú iba na vyžiadanie. V prípade záujmu nás nevahajte kontaktovať  na info@saffari.sk 

 OBJEDNAŤ FIRST MINUTE THASSOS 2024

POISTENIE EURÓPSKA CESTOVNÁ POISŤOVŇA

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *