PIATSA MICHALIS

Jedinečné miesto, kde sa stretáva more, hudba a dokonalá harmónia chuti. Piatsa Michalis je situovaná priamo pri pláži. Od mora Vás delí iba vychýrená reštaurácia plná vône, čerstvých jedál a gastronomických zážitkov. Naši klienti oceňujú široký výber z jedálneho lístka a to vo forme polpenzie. Čerstvé ryby, mušle, chobotnicový šalát, rizotá s morskými plodmi, čerstvé kvalitné mäso z grilu a nekonečne čerstvé šaláty sú samozrejmosťou. Naši klienti jednoducho vedia čo je top.

   

lastminute-15 lastminute-13 lastminute-14

POLOHA: Mestečko Potos – priamo pri mori

UBYTOVANIE:

Dvoj lôžkové izby s výhľadom na more

Dvoj lôžkové izby s výhľadom do dvora

Dvoj – trojlôžkové izby na terase / terasa ma cca120m2

Dvoj – troj –  štvor lôžkové suity nové pre 2-4 os

POLPENZIA:

Priamo v Piatsa Michalis formou a la carte / raňajky & večere

Plážový dvojdom Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným „životom“.

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor / , bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994.

Plážové lehátka a ratanové slnečníky na pláži sú pred Piatsa Michalis k dispozícii pre našich klientov zdarma.. Izby sú 2, 3, 4 lôžkové. Terasa na lll. poschodí má k dispozícií 3 izby. Na II. poschodí sa nachádza 5 izieb. Na I poschodí sa nachádzajú 3 izby a 4 suity.

Vybavenie: sociálne zariadenie, kuchynka, klimatizácia a terasa cca 120 m2 s vonkajším ratanovým sedením, balkóny s vonkajším sedením.

 

piatsa-michalis-potos-07 piatsa-michalis-potos-11 piatsa-michalis-potos-18

Detská postieľka k dispozícii zdarma pre deti do 2rokov.

Kod Termín

Počas celej sezóny platí vernostná zľava pre verných klientov CK Saffari -18 %

 OBJEDNAŤ FIRST MINUTE THASSOS 2019
lastminute-10

Obľúbená destinácia klientov CK SAFFARI od roku 1994

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *