PIATSA MICHALIS

Jedinečné miesto, kde sa stretáva more, hudba a dokonalá harmónia chuti. Piatsa Michalis je situovaná priamo pri pláži. Od mora Vás delí iba vychýrená reštaurácia plná vône, čerstvých jedál a gastronomických zážitkov. Naši klienti oceňujú široký výber z jedálneho lístka a to vo forme polpenzie. Čerstvé ryby, mušle, chobotnicový šalát, rizotá s morskými plodmi, čerstvé kvalitné mäso z grilu a nekonečne čerstvé šaláty sú samozrejmosťou. Naši klienti jednoducho vedia čo je top.

   

lastminute-15 lastminute-13 lastminute-14

POLOHA: Mestečko Potos – priamo pri mori

UBYTOVANIE:

Dvoj lôžkové izby s výhľadom na more

Dvoj – trojlôžkové izby s výhľadom do dvora

 

Dvoj – trojlôžkové izby na terase / terasa ma cca120m2

Dvoj – troj –  štvor lôžkové suity nové pre 2-4 os

 

POLPENZIA:

Priamo v Piatsa Michalis formou a la carte / raňajky & večere

Plážový dvojdom Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným „životom“.

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor / , bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994.

Plážové lehátka a ratanové slnečníky na pláži sú pred Piatsa Michalis k dispozícii pre našich klientov zdarma.. Izby sú 2, 3, 4 lôžkové. Terasa na lll. poschodí má k dispozícií 3 izby. Na II. poschodí sa nachádza 5 izieb. Na I poschodí sa nachádzajú 3 izby a 4 suity./ jedna dvojizbova a tri jednoizbove/.

Vybavenie: sociálne zariadenie, kuchynka, chladnička, WiFi, fén, klimatizácia, terasa cca 120 m2 s vonkajším sedením, balkóny s vonkajším sedením. Suity TV.

Detská postieľka k dispozícii zdarma pre deti do 2rokov.

Sezónu 2020 pripravujeme. Od 1.11.2019 bude v predaji.

Kod Termín Dni ubytovanie s polpenziou a leteckou dopravou
Piatsa Michalis
cena dospelý Last MINUTE dieťa  2 – 4,99r. dieťa 5 – 16r.
Cena dieťaťa je paušálna. Detská cena nepodlieha zľavám a platí pri 2 platiacich dospelých. Doplatok 125€ do 4,99r. a 210€ do16r. sa zaráta v prípade, že dieti sú ubytované
 na izbe s 1 dospelým, alebo deti samostatne v daľšej izbe. Doplatok neplatí pre 2 a viac detí ubytovaných na 1 izbe s 1 dospelým. Doplatok sa ráta na dieťa a 8 denný pobyt.
Cena zahŕňa: Povinné servisné doplatky:
● Letecká doprava Bratislava-Kavala-Bratislava Letiskové a bezpečnostné poplatky vrátane letiskovej asistencie
● Ubytovanie na 7 nocí ● osoba nad 5 r. 189 €
● Polpenzia ● dieťa 2 -5 r. 129 €
● Služby delegáta ● dieťa do 2 r. 59 €
● Transfér na miesto pobytu z letiska/ BUS Palivové poplatky 25 €
● Transfér z miesta pobytu na letisko / BUS

● Miestne dane a poplatky  za ubytovanie
Poistenie – Insolventnosť  0,75€/os/deň
*Doplatok za ďalší tyždeň v destinácii Piatsa Michalis  –  jún- september 390€ / júl – august 437€ na dospelú os.

*Doplatok za ďalší tyždeň v destinácii Piatsa Michalis za dieťa do 5r. 210€ / dieťa do 16r. 320€ počas celej sezóny.

*Doplatok za letenku na II tyzdeň 155€/os vrátane LP a PP – od 1,99r. pasažiera.

*Piatsa Michalis doplatky za izbu: suita 50€ dospelá os / pobyt 8 dní, izba na terase 40€ dospelá os /pobyt, izba s výhľadom na more 20€ dospelá os / pobyt

*V.I.P. transfér 79€/ os / dieťa os 6 do 16 rokov 59€ – zahŕňa transfér so šoférom z/na letisko/ do HTL / letisko Alexandra Veľkého –  vrátane Ferry boatu.

 *Možnosť Komplexného liečebného poistenia ECP pre účastníkov zájazdu + Storno  3,75€ /osoba/deň

 Počas celej sezóny platí vernostná zľava pre verných klientov CK Saffari -18 %
lastminute-10

Obľúbená destinácia klientov CK SAFFARI od roku 1994

Najlepsi Thassos letecky Thassos last minute thassos Thassos 2019 Thassos Thassos Thassos thassos tasos super thassos first minute Thassos #thassos #thassosholiday #piatsamichalis #kekesbeach #thassosletecky ##najlepsithassos

Najlepsi Thassos letecky Thassos last minute thassos Thassos 2019 Thassos Thassos Thassos thassos tasos super thassos first minute Thassos #thassos #thassosholiday #piatsamichalis #kekesbeach #thassosletecky #najlepsithassos

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *